Walemid

Sisututvustus

Käesolev teos on kasvamas Eesti kõige paremaks valemitekoguks läbi aegade. Teisisõnu, „Walemid” on raamat, mis peaks igal haritud inimesel käepärast olema.

Selle saavutamiseks on raamatul kolm olulist tugisammast:

  1. Kõik koolis õpitavad põhivalemid on ühtede kaante vahel;
  2. Lisaks matemaatikale on kambas ka keemia ja füüsika;
  3. Iga valem on illustreeritud näiteülesandega.

„Walemid” sobib lisaks kõikidele põhi- ja keskkooli õpilastele ka tudengitele, kelle uued teadmised toetuvad eelõpitud tarkustele – mis vahetevahel kipuvad unustusse jääma. „Walemid” tuletab kõik raudwara taas meelde.

Osta raamat siit

Telli Rahva Raamatust Osta Apollo Raamatupoest  Download on iBooks

Autorist

Lars Trunin on Kirjastus Raudwara asutamisaegadest aastast 2007 kirjutanud ja välja andnud mitmeid, enam kui 40 000 õpilase poolt kasutatud õppeabimaterjale, sealhulgas üle 12 000 eksemplari müünud Matemaatika Raudwara.

Gümnaasiumihariduse omandas ta Kadrioru Saksa Gümnaasiumis, kus õpetajate Ülle Heining, Tiiu Liivanurm ja Ann Mändveer suure töö tulemusena saavutas ta matemaatika, keemia ja füüsika riigieksamitel maksimumilähedased tulemused.

Bakalaureusekraadi sooritas ta Tallinna Tehnikaülikoolis matemaatika-loodusteaduskonnas rakenduskeemia ja biotehnoloogia erialal, mille ta lõpetas aastal 2012 cum laude.

Magistrikraadi tegi ta Suurbritannias Oxfordi Ülikoolis rahvusvahelise ärijuhtimise alal (Master of Business Administration, MBA), mille ta lõpetas aastal 2014 kiitusega (Distinction), olles ka dekaani nimekirjas (Dean’s list).